Eskişehir...
Üniversite yıllarına kadar Eskişehir'de yaşadım. İlkokulda mandolin ve ardından ortaokulda okul orkestrasında klavye çalarak, müzikle ilgilenmeye başladım.

İstanbul...
Üniversiteyi okumak için İstanbul’a geldim ve Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü okuyup bitirdim. Üniversite yıllarında önce klasik gitar dersleri alıp daha sonra bas gitara geçtim. İlk olarak; 1995 yılında İstanbul Blues Kumpanyası' nın "Kökler" adlı albümünde çaldım. 1997 yılında Tibet Ağırtan' ın vokalist olduğu "Kırık Kalpler" adlı grupta çalmaya başladım ve grupla Japonya’ da düzenlenen “Asya Müzik Festivali” nde çaldım. Bu arada; diğer bir grubum olan "Catwalk" ile "Günaydın Hüzün " adlı EP' yi çıkardık.

Londra...
Üniversiteyi bitirdikten sonra; bas gitarist olmaya ve hayatımı müzik üzerine yönlendirmeye karar vermiştim. Londra ya gittim..Eylül 1998-99 tarihlerinde Londra' da "London Music School" bas gitar bölümünü bitirip "Bassist of the Year" sertifikası ile mezun oldum. Londra' da yaşadığım süre boyunca "Caine" adlı grubumla çeşitli barlarda performanslar verdim. Ayrıca; Londra’da birçok barda gelenek olan jamsession gecelerine katılıp performanslar verdim.

Ve tekrar İstanbul...
1999-2000 döneminde Bulutsuzluk Özlemi' ne katıldım ve grupla birlikte pek çok konser vermenin yanısıra; Bülent Ortaçgil için yayımlanan “Şarkılar bir oyundur” adlı albümdeki “Normal” adlı parçayı kaydettik. Sonraki dönemde, Yavuz Çetin’ in “Satılık”, Electronia’ nın “Saydam Aşk”, Gökalp Baykal’ ın “Her zaman bir Şarkı” adlı albümlerinde konuk basçı olarak yer aldım. Aynı dönemde Göksel' in konser grubuna katıldım.

2002 'de Babazula ile çalmaya başladım. Gruba katılır katılmaz; albüm çalışmalarına başladık ve 2003’te Mad Professor ile birlikte yaptığımız çalışmalardan sonra "Ruhani Oyun Havaları" adlı albümümüzü çıkardık. Yurtiçinde ve yurtdışında çesitli konserler verdik. Ayrıca bu dönemde "Biz Size Aşık Olduk" adlı TV dizisinin müziklerini yaptık. Dizi için yapılan müziklerde hem çalıp hem söylediğim bestelerime de yer verildi.

Eğitmenlik...
2001 yılında Serkan Ayman ile birlikte kurduğumuz Studio Drum&Bass’de bas gitar dersleri vermenin yanısıra, davul ve bas öğrencilerimize ensemble çalışmaları düzenledik. Şu an ders vermeye birsüre ara vermiş olsam da bugüne kadar birçok öğrenci yetiştirdim. Birçoğu müzik sektöründe iyi yerlere geldiler ya da gruplar kurup kendi bestelerini yapmaya başladılar..Hepsiyle gurur duyuyorum tabii ki :)

Performans ve Aranje...
Ekim'2003 itibariyle Feridun Düzağaç ile çalmaya başladım. Halen Feridun Düzağaç ile çalmaya devam ediyorum. Tabii, tüm bu çalışmaların yanisira; birçok cover grubunda yer aldım. Son zamanlarda; aranje ve müzik bankası çalışmaları yapmaya başladım. Muzikotek için yaptığım Bass&Vox Cd si bunlardan biri...

Annelik...
2005’te kızımız Işıl aramıza katıldı..yaratıcılığıma yaratıcılık kattı.

Ve müziğe devam...